iKSORIS
Loading...

Wybór grupy wydarzeń

 • Spływy pontonowe i kajakowe Przystań Złotniki

  Przystań Złotniki to wyjątkowe miejsce we Wrocławiu. Jest to bowiem jedyne miejsce gdzie można komunikacją miejską przyjechać na niesamowity spływ pontonowy lub dłuższy szlak kajakowy po Parku Krajobrazowym Doliny Bystrzycy. Na spływy wozimy was autokarem lub mikrobusami w górę rzeki, a meta każdego spływu znajduje się na Przystani Złotniki, gdzie przyjechaliście na spływ. 

  Po spływie ognisko, kiełbaski, zimne napoje i piknikowa atmosfera w zielonej scenerii.

  Terminy wycieczek szkolnych nie są ujęte w kalendarzu biletów na tej stronie. Prosimy o kontakt e-mailowy na adres biuro@rafting-wroclaw.pl - mamy dużo terminów dla szkół.

  Jak do nas dojechać?

  Tramwajem lub autobusem do stacji Pętla Leśnica, Przystań Złotniki jest w odległości spaceru.

  Podobny dystans trzeba pokonań wybierając się do nas pociągiem, wysiadamy na stacji Dworzec PKP Wrocław-Leśnica (Kierunek Środa Śląska, Legnica, Bolesławiec. i kilka minut spaceru dzieli was od naszej przystani.

  Samochodem w nawigacji google wpisujemy: Centrum Rekreacji Przystań Złotniki

  Dla osób indywidualnych pływamy w weekendy i dni wolne od pracy. Godziny i bilety dostepne są w kolejnym kroku w zakupie online.

  Wycieczki dla grup, imprezy firmowe organizujemy w każdy dziań tygodnia, prosimy o kontakt e-mailowy na adres grupy@rafting-wroclaw.pl i nie sugerowanie się kalendarzem w kolejnych krokach, są to bowiem terminy dla osób indywidualnych.

  Przystań Złotniki, Wrocław ul. Skoczylasa 57a