iKSORIS
Loading...

Wybór wydarzenia

Grupa wydarzeń: Spływy pontonowe i kajakowe Przystań Złotniki Zmień
 • Spływ kajakowy Dolnośląski szlak Dwóch Sióstr - Trasa dla wygodnych 2,5h

  Miejscem rozpoczęcia spływu jest Przystań Złotniki we Wrocławiu. Z tego miejsca autobusem wszyscy uczestnicy są przewożeni na start spływu do Bogdaszowic (ok 20 min). Pierwsza część naszego spływu kajakowego odbywa się na bardzo malowniczo wijącej się rzece Strzegomce, następnie w Samotworze wpływamy na Bystrzycę i Bystrzycą przez Jarnołtów płyniemy do Wrocławia. Meta spływu znajduje się na Przystani Złotniki – czyli w miejscu, z którego rozpoczęliśmy naszą przygodę.
  Spływ jest przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia.
 • Spływ kajakowy Dolnośląski szlak Dwóch Sióstr - Trasa przygodowa 4,5h

  Miejscem rozpoczęcia spływu jest Przystań Złotniki we Wrocławiu. Z tego miejsca autobusem wszyscy uczestnicy są przewożeni na start spływu do Kątów Wrocławskich-Pełcznicy (ok 25 min). Pierwsza część naszego spływu kajakowego odbywa się na bardzo malowniczo wijącej się rzece Strzegomce, następnie w Samotworze wpływamy na Bystrzycę i Bystrzycą przez Jarnołtów płyniemy do Wrocławia. Meta spływu znajduje się na Przystani Złotniki – czyli w miejscu, z którego rozpoczęliśmy naszą przygodę.
  Spływ jest przeznaczony dla dzieci powyżej 8 roku życia.
 • Ponton

  Spływ pontonowy Jarnołtów-Leśnica

  Spływ pontonowy po Parku Krajobrazowym Doliny Bystrzycy, na trasie Jarnołtów-Leśnica we Wrocławiu to niezapomniane przeżycie i gwarancja dobrej zabawy na łonie natury. Pontony są przeznaczone dla 7 osób dorosłych. Przy zakupie 4 dowolnych biletów uczestnicy mają ponton na wyłączność. Przy zakupie mniejszej ilości biletów łączymy uczestników z innymi gośćmi. Można do nas dojechać komunikacją miejską (Pętla Leśnica). Na start spływu wieziemy Państwa naszym autobusem/mikrobusem. Po spływie możliwość piknikowania na przystani i ognisko. Spływ trwa ok 70 minut, cała atrakcja z transportem i instruktażem zajmuje ok 130 minut. Godzina biletu jest godziną przybycia na Przystań. Wypływamy o pełnych godzinach.